קידום אתרים

קידום אתרים

אז מה זה בעצם קידום אתרים?

לכולנו מטרה אחת חשובה, לראות את אתר האינטרנט שלנו מדורג כמה שיותר גבוה במנועי החיפוש השונים ובפרט  ב- Google.
קידום אתר באינטרנט- SEO, הוא חלק חשוב ובלתי נפרד בתהליך בניית אתר אינטרנט והינו תחום רחב מאוד, ננסה להסבירו בצורה פשוטה ע"י הצגת  3 השלבים העיקריים:

 

 1. כתיבת תוכן האתר
  לכתיבת האתר משקל גבוה בקביעת הדירוג, כתיבה נכונה על פי הכללים הבאים תשפר את דירוג האתר:
  • בחירת מילות מפתח- חשוב לבנות רשימה מקיפה של מילות מפתח עיקריות, מילים נרדפות וביטויים ולדאוג לפזרן בדפים במקומות רלוונטיים, לאורך הטקסט ובסוף העמוד.

  • הקפידו על כותרת קצרה- עד 6 מילים ושתכיל את מילות המפתח העיקריות שבחרתם.

  • תוכן ייחודי, ממוקד ואיכותי- תוכן מקורי, מעניין, מקצועי וענייני יספק לגולש את מבוקשו, יעיד על מקצועיות ויגרום לו לרצות לחזור ולבקר באתר שוב.

  כתיבת התוכן מתבצעת ע"י הלקוח עצמו באופן עצמאי, צוות המומחים של Web-Leaf  ישמחו לסייע ולייעץ בכתיבת תוכן מקצועי לאתר ללא תשלום.


 2. קידום פסיבי
 3. אופטימיזציה למנועי חיפוש- בכדי שהאלגוריתם של מנועי החיפוש יוכל לסרוק, "לקרוא" ולאתר באופן מיטבי את האתר שלך ולדרגו כמה שיותר גבוה, חשוב שקוד האתר יהיה כתוב בצורה אופטימאלית, יעמוד בסטנדרטים הגבוהים של מנועי החיפוש, יכלול שורות קוד רלוונטיות ויכיל את כל כללי הכתיבה.

  מומחי Web-Leaf נמצאים עם האצבע על הדופק, דואגים להתעדכן עם כל שינוי באופן הסריקה של מנועי החיפוש ומקפידים לבנות את האתר שלך באופן האיכותי ביותר תוך מתן דגש לכל ככלי הכתיבה.  השירות ניתן ללא תשלום.

   

 4. קידום אקטיבי
  בניית מערך קישורים המפנים אל האתר פנימה והחוצה מהווה גורם חשוב לקידום אתר ומשפיע באופן ניכר על דירוגו. חשוב שקישורים אלה יהיו רבים, איכותיים ומקורות מהימנים.
 5. צוות Web-Leaf עושה את העבודה בשבילך וממליץ על חבילות קישורים נוספות ואיכותיות. לפרטים והסבר מפורט צור קשר השירות הינו בתשלום.

   

גם אם האתר שלך כרגע לא מדורג ראשון זה לא סוף העולם...

אם יש ברשותך אתר שאינו משיג את מלוא הפוטנציאל שלו?

צרו עימנו קשר והמומחים לקידום אתרים של Web-Leaf ישכתבו את הקוד וישפרו את איכותו, תוך זמן קצר.
כי בשבילנו אתה במקום הראשון!

 

 

קידום אתר זוהי משימה שאין לה סוף, כמו בגד חדש תמיד צריך "להתלבש"  על פי צו האופנה, חשוב לא להישאר מאחור, להמשיך לחדש ולשפר, תזכרו כולנו זוכרים מי נחת ראשון על הירח אבל לא מי היה שני!